náš tím

Zsolt Bindics

Predseda predstavenstva družstva


Tel.: +421 908 786 713 Email.: 1bindics@gmail.com

Gergely Szigeti

Podpredseda predstavenstva družstva – obchodný riaditeľ


Tel.: +421 918 451 994 Email.: szigeti@greencoop.co

Roman Juhász

Výrobný riaditeľ pre pestovanie


Tel.: +421 905766518 Email.: juhasz@greencoop.co

Bálint Szigeti

Člen predstavenstva pre oblasť kvality a práva


Tel.: +421 905 446 399 Email.: szigetib@greencoop.co

Tomáš Földes

Finančný riaditeľ


Tel.: +421 905 381 863 Email.: foldes@greencoop.co

Ľudovít Bindics

Doprava a obalové hospodárstvo


Tel.: +421 918 956 573 Email.: bindicsl@greencoop.co

Zoltán Kiss

Výrobný riaditeľ skladu a logistiky


Tel.: +421 915 499 584 Email.: kiss@greencoop.co

Zuzana Barcziová

Hlavná účtovníčka


Tel.: +421 905 209 103 Email.: bzuzana@greencoop.co